Bilgisayar hoparlörleri ayrılabilir Bluetooth hoparlör çubuğu Surround ses Subwoofer bilgisayar PC Laptop için USB kablolu çift müzik çalar.

Availability: In stock

US $18.89

Bilgisayar hoparlörleri ayrılabilir Bluetooth hoparlör çubuğu Surround ses Subwoofer bilgisayar PC Laptop için USB kablolu çift müzik çalar

Product Discription

Dizüstü bilgisayar, PC bilgisayar, Tablet ve akıllı telefonlar için Bluetooth ev ses ile masaüstü hoparlör sistemi, Xiaomi, huawei, samsung, iPhone vb ile uyumlu.

Not

Bluetooth fonksiyonuna ihtiyacınız varsa, lütfen sipariş vermek için Bluetooth sürümünü seçin. Sadece AUX kablolu sürümüne ihtiyacınız varsa, Bluetooth sürümü seçmeyin. Ve Bluetooth sürümü hem AUX kablolu hem de Bluetooth destekleyecektir.

【Benzersiz ayrılabilir tasarım】

V-117 PC hoparlör sadece teknik olarak yenilikçi değil, aynı zamanda tasarımda da yenilikçi. Bu durumda, aşınmaya karşı uzun ömür ve koruma vaat eden yüksek kaliteli bir ABS vernik seçtik. Ayrıca, bir hoparlöre birleştirilebilir veya stereo ses kalitesinin tadını çıkarmak için iki hoparlöre ayrılabilirsiniz.

【Bluetooth 5.0 Wireless】

Popüler bilgisayar kitaplık hoparlörleri artık tellerin zorluğu olmadan tadını çıkarabilir. Sadece bir iPhone, Android, Tablet, PC veya Mac ile bağlantı kurun.

【Zengin ve kristal berraklığında ses 】

Tiz ses ve ağır bas multimedya hoparlörler çok fazla müzik ile bir oda doldurun size daha keyifli bir stereo ses deneyimi sağlayan net ve net geliyor, masaüstü bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı ses sistemine dönüştürün. Bu zarif ve şık USB destekli 3W * 2 bilgisayar hoparlörleri, müzik, film veya bilgisayar oyunlarınızla odayı dolduracaktır.

【Basit operasyon, AUX & BT Mode】

USB tak ve çalıştır, pil veya güç kablosuna gerek yok. Etkili mesafe, çoğu bluetooth cihazla uyumlu 10m/33 feet'e kadar ulaşabilir, multimedya cihazınızdan doğrudan bu bilgisayar hoparlörlerine müzik aktarabilirsiniz.

【Döndürme hacmi kontrolü】

Ses seviyesini kontrol etmek için hoparlördeki yuvarlak düğmeyi kullanabilirsiniz. Sesi artırmak için saat yönünde çevirin, sesi azaltmak için saat yönünün tersine çevirin.

【Genişletilmiş mikrofon ve Headphone】

Genişletilmiş mikrofon ve kulaklık desteği. Mikrofon için pembe kabloyu ve kulaklık için yeşil kabloyu takın.

Çoklu cihazlarla uyumlu】

IPhone, tabletler, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlardan ses çalma, adet, Mp3 çalar, ev, yurt odası, mutfak, banyo, araba, partiler için mükemmel.

Şartname

Hoparlör sürümü: Bluetooth sürümü/AUX sürümü
Bluetooth sürümü: 5.0
Çıkış gücü: 3W * 2
Kanal: 2.0
Frekans tepki mesafesi: 10M
LED göstergesi: mavi güç göstergesi
Ses kontrolü: desteklenen
Destek: harici mikrofon ve kulaklık
Ağırlık: 0.53kg
Boyutu: 59*65*149mm * 2239649026;

Related Product